Меню KDT
МЕНЮ

  

Президенттің Жолдауы

Астана ЭКСПО - 2017

Пайдалы сілтемелер

 

Астана қаласы Әкімдігінің сайты


Астана қаласы Білім басқармасының сайты

 





№8 орта мектептің сайтына қош келдіңіздер

 

                                                                                                                                                                                        

                                                          2019-2020 оқу жылы № 8 орта мектеп

                                                         мұғалімдерінің тізімі

Мұғалімнің толық аты-жөні

Диплом бойынша мамандығы,оқыту пәні

 

1

Айтимова Гүлнұр Ерсайынқызы

Физика, информатика және есептеу техникасы пәнінің мұғалімі

 

2

Айжарыкова Гульжазира Турсымбековна

Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалім

 

3

Алимкулова Акмарал Курмангалиевна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалім

 

4

Нұрсапа Бакытбек

Информатика пәні мұғалімі

 

5

Аужанова Гулден Елтайқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

 

6

Бортанова Динара Мухтапровна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалім

 

7

Төлентай Мақсат Төлентайұлы

Бейнелеу өнері және сызу

 

8

Рустемова Ақтоты Жанабаевна

Психолог

 

9

Дюсебаева Жанар Нурлановна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі

 

10

Носиев Муслим Кажимуратович

Алғашқы әскери дайындық пәнінің мұғалімі

 

11

Токушева Шолпан Кыяшовна

Олигофренопедагогика

 

12

Чигирева Камила Мергеновна

Әлеуметтік педагог

 

13

Смайлова Гүлбаршын Ахановна

 

Физика пәні мұғалімі

 

14

Кекенова Алия Темирхановна

Физика-математика піні мұғалімі

 

15

Сарина Акгуль Тасболатовна

Матем.пәні мұғалімі

 

16

Мырзағалиқызы Жазира

Матем.пәні мұғалімі

 

17

Сынабаева Гульнур Темирхановна

Матем.пәні мұғалімі

 

18

Хуандаг Еркежан

Информатика пәні мұғалімі

 

19

Серікбаева Ләззат Меңлібекқызы

Математика пәні мұғалімі

 

20

Жакупова Гульжихан

Математика және информатика пәнінің мқғалімі

 

21

Абдыгужина Лейля Базкеновна

610904450381

 

Орыс тілі мен әдебиеті

 

22

Ибраева Гульнара Таурбековна

Орыс тілі мен әдебиеті

 

23

Ногайбаева Диларам Елшибаевна

Ұлттық мектептегі орыс тілі мен әдебиеті

 

24

Салхаева Гульвира Сапарбековна

Ұлттық мектептегі орыс тілі мен әдебиеті

 

25

Жумагулова Гаухар Бахтыбаевна

Ұлттық мектептегі орыс тілі мен әдебиеті

 

26

Нигматова Анара Альмуратовна

Орыс тілі мен әдебиеті

 

27

Курманбаева Бахитжамал

Орыс тілі мен әдебиеті

 

28

Абил Наташа

 

Тарих

 

29

Шотанов Құдабай Айтмағамбетұлы

Тарих- география

 

30

Муканова Айзада Тонболатқызы

Тарих

 

31

Табешева Маржан Кадирбековна

Тарих

 

32

Молдахметова Кунсулу Баженовна

 

Биология

 

33

Еркекулова Анар Кудайкуловна

Химия- биология

 

34

Құрақбаева Райса

География

 

35

Ховдашхан Шынар

Биология

 

36

Бижанова Галия Куанышовна

География

 

37

Бижанов Бақытжан Сартаевич

Химия- экология

 

38

Шаханов Оразалы Сапарович

География

 

39

Абишева Алмагуль Баяновна

Химия және биология пәнінің мұғалімі

 

40

Бейсенбаева Алтынай Оспановна

Қазақ тілі

мен

әдебиеті пәнінің мұғалім

 

41

Утепова Салиха Камбаровна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалім

 

42

Ермаганбетова Марал Маратовна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалім

 

43

Агитаева Келбет Ибрагимовна

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

 

44

Мухаметжанова Арай Аукеновна

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

 

45

Абдикулов Бәкір  Жандарович

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

46

Абдикулова Сәуле Женисбаевна

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

47

Кадрбекова   Гүлмира Метановна

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

48

Жементикова Алмагул Тлеубековна

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

49

Сарыбаева   Айгүл Мамадиқызы

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

50

Жуматасова Алия Ертореевна

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

51

Телегенова Улбосын Ахмедовна

Ағылшын тілі пәнінің мұғалім

 

Ахметбекова Рауза Мукышқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

 

52

Ахметова Гулсим Амангелдіқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

 

53

Сексенбаева Серикгул Аббасқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

 

54

Қонысбаева Нұрсауле Жарылқасынқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

 

55

Койшыбаева Айна Мухаметгалиевна

Бастауыш сынып мұғалімі

 

56

Мукашова Зауре Бопиевна

Бастауыш сынып мұғалімі

 

57

Муханбетжанова  Гульзада Арыстановна

Бастауыш сынып мұғалімі

 

58

Рәт Ақерке Нұрланқызы

Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

 

59

Мусаева Акмарал Исаевна

Бастауышта оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

 

60

Бейбитова Мархабат Аллабергановна

Бастауыш кластың мұғалімі

 

61

Сапиев Қуаныш Төленғазыұлы

Сызу және бейнелеу  пәні мұғалімі

 

62

Дагис Жанарбек

Технология , сызу

 

63

Едилбаева Бағлан Мауленовна

Технология , сурет сызу пәндерінің мұғалімі

 

64

Сулейменова Сандуғаш Шаймарданова

Музыка және ән айту

 

65

Хамбар Амангелді

 

Дене шынықтыру мұғалімі

 

66

Жұрымбаев Бақытбек Сабыржанұлы

 

Дене шынықтыру мұғалімі

 

67

Садуакасов Қайыржан Өміртайұлы

 

Дене шынықтыру мұғалімі

 

68

Убисов Насреддин Бахтиярұлы

 

Дене шынықтыру мұғалімі

 

69

Жунусов Олжас Оралбекевич

 

Дене шынықтыру мұғалімі

 

70

Нақыпбекова Сабира Ержанқызы

Өзін-өзі тану мұғалімі

 

71

Сафидуллаева Гүлім  Давлатхалилқызы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану мұғалімі

 

  •             20let.png
  •             astana.png
  •             balakorgau.png
  •             cdo.png
  •             e-learing.png
  •             Emblem_of_Kazakhstan.svg.png
  •             Enulogo.png
  •             Ipo.png
  •             Kazakhstan.png
  •             logo_daryn_large.png
  •             nazarbaev_university.png
  •             nisz.png
  •                            

введите текст


Разработчик ТОО "BenchMark Consulting". © Все права защищены. 2016 год